Pierwsze spojrzenie na hełmy Stormtrooperów z Star Wars: Episode VII?

Stormtrooper

Portal Indie Revolver opublikował dwa zdjęcia przedstawiające potencjalne hełmy noszone przez Snowtrooperów i Stormtrooperów w Epizodzie VII Gwiezdnych wojen w reżyserii J.J. Abramsa. Jeśli chodzi o jedno ze zdjęć niejasne jest czy aby na pewno chodzi o udoskonaloną wersję hełmu Stormtroopera, znaną fanom z Imperium kontratakuje. W sieci w kontekście tego prototypu pada określenie "Jungle Trooper".

Wciąż nie ma potwierdzonego zarysu fabuły filmu, mimo krążących w sieci różnych plotek i historii. Do sagi powrócą między innymi Mark Hamill, Carrie Fisher i Harrison Ford, a nowymi twarzami będą: Domhnall Gleeson, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, John Boyega, Andy Serkis i Max von Sydow.

Polska premiera filmu zapowiedziana jest na Boże Narodzenie 2015 roku. Dystrybutorem filmu jest Disney

Źrodło: Indie Revolver


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.