Jim Carrey i Jeff Daniels wykorzystują tylko 1% swojego mózgu

Jim Carrey i Jeff Daniels w filmie KTÓRY BYŁ GŁUPI, KTÓRY GŁUPSZY (2014)

Mamy dwa nowe plakaty filmu Który był głupi, który był głupszy w reżyserii Petera i Bobby'ego Farrelly. Każdy z głównych aktorów obrazu – Jim Carrey i Jeff Daniels opublikowali tweety z plakatem z postacią, którą grają. Łatwo można zauważyć nawiązanie do plakatu niedawnego hitu Universala – Lucy. W filmie Bessona tytułowa bohaterka używała 100% swojego mózgu, natomiast ten procent w przypadku postaci kontynuacji Głupiego i głupszego jest dużo niższy.

W 20 lat po wydarzeniach z pierwszej części filmu bohaterowie ponownie wyruszają w podróż w poszukiwaniu jednego z dawno zagubionych dzieci z nadzieją ofiarowania nerki ratującej jego życie.

Polska premiera zapowiedziana jest na 14 listopada tego roku. Dystrybutorem jest Monolith Films.

Plakat filmu Który był głupi, który głupszyPlakat filmu Który był głupi, który głupszy

Plakat filmu Który był głupi, który głupszyPlakat filmu Który był głupi, który głupszy

Dla porównania poniżej publikujemy plakat Lucy, który miał niedawną polską premierę (14 sierpnia).


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.