Zanim zasnę z nowym plakatem i zwiastunem

Nicole Kidman i Colin Firth w filmie ZANIM ZASNĘ (2014)

Christine (Nicole Kidman) codziennie budzi się nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy od współmałżonka, postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę o swojej przeszłości.

W filmie na podstawie powieści S.J. Watson wystąpili także Colin Firth, Mark Strong i Anne-Marie Duff. Zanim zasnę w polskich kinach od 12 września bieżącego roku dzięki Monolith Films.

Poniżej nowy zwiastun wraz z plakatem.

Plakat filmu Zanim zasnęPlakat filmu Zanim zasnę

Źrodło: Clarius Entertainment


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.