Halt and Catch Fire z kolejnym sezonem

Scoot McNairy i Lee Pace w pilotażowym odcinku serialu HALT AND CATCH FIRE (2014)

Stacja AMC ogłosiła dzisiaj zamówienie na drugi sezon dramatycznego serialu Halt and Catch Fire. Nowe odcinku serialu powrócą do AMC latem przyszłego roku.

Od roku na rynku niepodzielnie króluje pierwszy osobisty komputer wyprodukowany przez IBM. Były członek zarządu tejże firmy, charyzmatyczny Joe MacMillan (Lee Pace), marzy o zmianie dotychczasowego stanu rzeczy. Manipulacjami zmusza swojego obecnego pracodawcę, Cardiff Electric, do stanięcia w wyścigu konstruowania pecetów. Do swojego zespołu Joe zaprasza Gordona Clarka (Scoot McNairy), niegdyś obiecującego inżyniera, a dzisiaj nie mogącego się pogodzić ze swoimi niespełnionymi marzeniami męża, który nie potrafi zapewnić bytu swojej żonie Donnie (Kerry Bishé) i dzieciom, oraz młodą i zbuntowaną Cameron Howe (Mackenzie Davis).

Źrodło: AMC


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.