Showtime zamawia kolejne sezony dwóch seriali 3

W dniu wczorajszym stacja Showtime poinformowała o decyzji przedłużenia na trzeci sezon dwóch seriali – Raya Donovana i Masters of Sex. O decyzji poinformował przewodniczący Showtime, David Nevins. Oba seriale otrzymały zamówienie na 12 godzinnych odcinków. Produkcja rozpocznie się na początku 2015 roku.

Showtime

Tytułowy Ray Donovan (Liev Schreiber) mieszka z żoną i dwójką dzieci w Los Angeles. Jest specjalistą od rozwiązywania problemów miejskiej elity: aktorów, sportowców czy biznesmenów. Ray ratuje klientów z najróżniejszych opresji, dlatego nic już go nie jest w stanie zaskoczyć. Tak przynajmniej mu się wydaje. Prawdziwe kłopoty dopiero nadejdą wraz z wyjściem jego ojca z więzienia.

Z kolei Masters of Sex koncentruje się na życiu i odkryciach naukowych pionierów badań nad ludzką seksualnością, Williama Mastersa (Michael Sheen) i Virginii Johnson (Lizzy Caplan). Ich odkrycia zapoczątkowały seksualną rewolucję i okazały się przepustką z pracowni szpitala uniwersyteckiego na okładkę magazynu Time i do licznych programów telewizyjnych. On jest błyskotliwym naukowcem, który ma problem z określeniem własnych emocji. Ona natomiast jest pracującą samotną matką, która obyczajowo wyprzedza swoją epokę.

Źrodło: Showtime

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…