Po prostu kocham kino :)

Zobacz wnętrze najnowszego Multikina w Polsce. 3

5 września br. wraz z Galerią Warmińską zostanie otwarte Multikino, które dla swoich widzów przygotowało bogaty repertuar i najlepsze ceny w Olsztynie! We wrześniu zapraszamy również na Noc Kina, Kino na Obcasach oraz najmłodszych kinomanów na Poranki.

Multikino w Olsztynie będzie posiadać 9 sal z łączną liczbą foteli 1233, w tym 181 foteli VIP. W kinie przygotowano 9 stanowisk obsługi klientów, będą one wyposażone w kasy dualne, czyli sprzedaż w jednym miejscu biletów i produktów barowych. Poza ciekawym repertuarem Multikino w Olszynie gwarantuje najlepszą jakość, najlepsze ceny i najciekawszy repertuar.

Na pierwsze dni jesieni Multikino w Olsztynie przygotowało ofertę Wracamy z hitami. Akcja daje okazję do nadrobienia zaległości filmowych w atrakcyjnej cenie – 11 zł za bilet. W repertuarze znalazły się filmy 2D: Transformers: Wiek zagłady, Jack Strong, Sąsiedzi, Wilk z Wall Street, Noe: wybrany przez Boga, Kamienie na szaniec, Ten niezręczny moment, Niebo istnieje…naprawdę, Godzilla, Więzy krwi, Na skraju jutra, Yves Saint Laurent oraz filmy 3D: Czarownica i Grawitacja. Do ceny biletu na filmy 3D zostanie doliczona opłata za udostępnienie lub zakup okularów. Promocja potrwa od 1 do 18 września.

Mieszkańcy Olsztyna będą mogli uczestniczyć w projektach specjalnych, takich jak: Noc Kina, Kino na Obcasach oraz Poranki dla dzieci. Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy i koncerty za jedyne 10 zł. Podczas wydarzenia 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami w kinie. Najbliższa Noc Kina w Olsztynie odbędzie się 12 września. W repertuarze: Witaj w Klubie, Gwiazd naszych wina, Metallica: Through the Never 3D, Justin Bieber Believe, Babadook, Dom w głębi lasu, Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz 3D, Grand Budapest Hotel, Casanova po przejściach.

30 września br. w ramach cyklu „Kino na obcasach”, Panie będą mogły zobaczyć film Spódnice w górę!, czyli zabawną komedię o jedenastu kobietach tak zmiennych, jak zmienna jest francuska pogoda.

Poranki to propozycja dla najmłodszych kinomanów. W każdy weekend odbywać się będą pokazy bajek, na których dzieci mogą oglądać swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. „Poranki” o 10.30 są skierowane dla dzieci powyżej 2 roku życia. O tej godzinie bajki są dobrane pod tą grupę wiekową. We wrześniu wszystkie dzieciaki zapraszamy na wyjątkową podróż z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi. Natomiast starsze dzieci, które skończyły już 5 lat Multikino zaprasza do udziału w „Porankach”, które odbywają się o 12.00. We wrześniu zapraszamy do świata Kopciuszka. Zapraszamy do obejrzenia wersji tej znanej opowieści wzbogaconej mnóstwem magii, czarów, przygód oraz piękną muzyką i piosenkami. Dostarczy Wam ona wiele radości stanie się najlepszą rozrywką dla całej rodziny.

Zobacz wnętrze olsztyńskiego Multikina.
Więcej informacji: www.multikino.pl

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…