Warner Bros. rejestruje 4 witryny dla filmów o superbohaterach

W sieci zauważono, że wytwórnia Warner Bros. zarejestrowała cztery nowe adresy URL. Ich nazwy wskazują na filmy o superbohaterach z uniwersum DC. Około trzy miesiące temu pojawiła się niepotwierdzona lista planowanych filmów Warner Bros, a jeszcze wcześniej mgliste plany na reboot Batmana. Projekty takie jak Shazam czy Justice League (Zack Snyder został już obsadzony jako reżyser) pojawiające się na nieoficjalnej liście i wśród adresów url dają nadzieję na szybkie rozpoczęcie prac nad filmami.

Adresy URL to:

AquamanMovie.com

JusticeLeagueFilm.com

ShazamMovie.com

WonderWomanTheMovie.com

Wszystkie przekierowują na oficjalną stronę Warner Bros. Zresztą sprawdźcie sami.

Obecnie spekuluje się, że Dwayne Johnson może otrzymać rolę Shazama lub jego nemezisa, Black Adama. Następny film DC, który obecnie jest kręcony, to Batman V Superman: Dawn of Justice. W USA zadebiutuje 25 marca 2016 roku.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.