Pierwsze zdjęcia z premierowego odcinka Arrow 1

Stacja The CW opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcia pochodzące z pierwszego odcinka trzeciego sezonu serialu Arrow. Odcinek zatytułowany The Calm ma pojawić się na antenie 8 października o 20:00 czasu lokalnego.

Stephen Amell

Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen (Stephen Amell). Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście.

W nowym sezonie mają pojawić się postacie Raya Palmera, aka Atoma (Brandon Routh), Vertigo (Peter Stormare), Katana (Rila Fukushima) i Maseo Yamashiro (Karl Yune). Dodatkowo ważną rolę w nadchodzącym sezonie ma grać postać czarnego charakteru – Ra’s al Ghula.

Źrodło: The CW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…