Wilczyca z Wall Street wystąpi w aktorskim Ghost in the Shell?

Margot Robbie w filmie WILK Z WALL STREET (2013)

TheWrap donosi, że gwiazda Wilka z Wall Street, Margot Robbie prowadzi obecnie negocjacje nad rolą w aktorskiej wersji popularnej mangi Ghost in the Shell. Film powstaje dla studia DreamWorks. Reżyseruje Rupert Sanders (Królewna Śnieżka i Łowca) na podstawie scenariusza Williama Wheelera bazującego na serii stworzonej przez Masamune Shirowa.

Akcja Ducha w pancerzu rozgrywa się w roku 2029, w świecie, w którym komputery są wszechobecne. Wraz z ich ekspansją zmieniła się definicja przestępstwa. Teraz najgorszą zbrodnią jest włamywanie się do sieci. Aby temu zapobiec, powołano specjalny oddział Sekcja 9, składający się z cyborgów mających dostęp do sieci z każdego miejsca na Ziemi.

Margot Robbie pracuje nad kilkoma projektami. Jednym z nich będzie reboot Tarzana, powstający dla Warner Bros., w którym piękna aktorka wcieli się w Jane Porter. Premiera zapowiedziana jest na 1 lipca 2016 roku.

Źrodło: TheWrap


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.