Horrible Bosses 2 z nowym zwiastunem i plakatem

Zdjęcie z filmu HORRIBLE BOSSES 2 (2014)

Ciąg dalszy perypetii trójki przyjaciół z filmu Szefowie wrogowie z 2011 roku. Mając po uszy pracy pod dyktando szefów, Dale (Charlie Day), Kurt (Jason Sudeikis) i Nick (Jason Bateman) postanawiają tym razem przejąć ster i założyć własny biznes. Wkrótce jednak ich plany krzyżuje przebiegły inwestor. Oszukani, zdesperowani i bez możliwości dochodzenia swoich praw, trzej niedoszli przedsiębiorcy opracowują plan porwania dorosłego syna inwestora w celu odzyskania kontroli nad firmą.

Polska premiera zaplanowana jest na 28 listopada bieżącego roku. Warner Bros. zajmie się dystrybucją na terenie Polski. Poniżej znajdziecie nową zapowiedź wraz z plakatem tej komedii.

Plakat filmu Horrible Bosses 2Plakat filmu Horrible Bosses 2

Źrodło: Warner Bros. Pictures


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.