Zobacz nowy zwiastun 5. sezonu The Walking Dead

AMC wypuściło do sieci nowy zwiastun piątego sezonu serialu The Walking Dead. Zapowiedź zatytułowana jest Never Let Your Guard Down. Niestety stacja zablokowała możliwość oglądania zapowiedzi m.in. dla polskich widzów, dlatego publikujemy film w nieco gorszej jakości do czasu pojawienia się lepszego materiału wideo.

Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. Szeryf Rick Grimes (Andrew Lincoln) podróżuje wraz z rodziną i z garstką ocalałych, w bezustannym poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Ciągła presja oraz codzienne zmagania się z zagrożeniem i śmiercią zbierają krwawe żniwo, popychając wielu ku otchłani najgłębszego ludzkiego okrucieństwa. W trakcie walki o przeżycie swojej rodziny, Rick odkrywa, że wszechogarniający strach ocalałych może być dużo bardziej niebezpieczny niż przemierzające świat zombie.

Pierwszy odcinek nowego sezonu zadebiutuje na antenie AMC 12 października o 21:00 czasu lokalnego.

Źrodło: AMC


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.