Zobacz nowy zwiastun 5. sezonu The Walking Dead 2

AMC wypuściło do sieci nowy zwiastun piątego sezonu serialu The Walking Dead. Zapowiedź zatytułowana jest Never Let Your Guard Down. Niestety stacja zablokowała możliwość oglądania zapowiedzi m.in. dla polskich widzów, dlatego publikujemy film w nieco gorszej jakości do czasu pojawienia się lepszego materiału wideo.

Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. Szeryf Rick Grimes (Andrew Lincoln) podróżuje wraz z rodziną i z garstką ocalałych, w bezustannym poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Ciągła presja oraz codzienne zmagania się z zagrożeniem i śmiercią zbierają krwawe żniwo, popychając wielu ku otchłani najgłębszego ludzkiego okrucieństwa. W trakcie walki o przeżycie swojej rodziny, Rick odkrywa, że wszechogarniający strach ocalałych może być dużo bardziej niebezpieczny niż przemierzające świat zombie.

Pierwszy odcinek nowego sezonu zadebiutuje na antenie AMC 12 października o 21:00 czasu lokalnego.

Źrodło: AMC

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Beznickowy 2014-09-08

Niech kończą, bo ostatnie dwa sezony były dosyć kiepskie.

jacks Beznickowy 2014-09-08

Jakiś spin-off przypadkiem nie powstaje właśnie? Temat ma duże wzięcie więc raczej do końca jeszcze trochę mu zostało.

Beznickowy jacks 2014-09-08

Wiem, że powstaje dla SyFy produkcji Asylum jakiś serial o inwazji zombie, ale z większą dawką humoru. No ale raczej produkcja będzie sieczką. Nie spodziewajmy się czegoś niesłychanego od studia produkującego marnej jakości filmy o latającym rekinie, o rekinie duchu, piaskowym rekinie, o rekinie wirującym w trąbie powietrznej. Myślę, że bycie scenarzystą Asylum to najprzyjemniejsza praca na świecie.

jacks Beznickowy 2014-09-09

Bardziej chodziło mi o TO. Panom z Asylum podziękujemy.

Proszę czekać…