Poznajcie innych bohaterów Wielkiej szóstki w nowym spocie

W poprzednich zapowiedziach i spotach do nadchodzącej animacji studia Walta Disneya, Wielkiej Szóstki, koncentrowano się głównie na postaci Hiro i jego robota, Baymaxa. W nowym spocie, który możecie obejrzeć w dalszej części tego newsa, zostali przedstawieni inni bohterowie drużyny, włączając w to GoGo Tomago, Wasabi, Honey Lemon i Fredzilla. Polska premiera zaplanowana jest na 28 listopada bieżącego roku.

Młody geniusz robotyki Hiro Hamada (głosu udzielił Ryan Potter) wraz ze swoim robotem Baymaxem (Scott Adsit) zostaje uwikłany w plan zniszczenia dynamicznie rozwijającego się miasta San Fransokyo. Bohaterowie dołączają do grupy niedoświadczonych śmiałków walczących z przestępczością i wspólnie podejmują się misji ratowania miasta.

Źrodło: Walt Disney Animation Studios


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.