Furia z nowymi zapowiedziami

Columbia Pictures opublikowała nowy zwiastun wraz z rozszerzonym spotem (zatytułowanym Journey) nowego filmu Davida Ayera, zatytułowanego Furia. Polska premiera zaplanowana jest na 24 października bieżącego roku. Dystrybutorem w Polsce jest Monolith.

Kwiecień 1945 roku. Zbliża się koniec wojny. Zaprawiony w bojach sierżant Wardaddy (Brad Pitt) dowodzi załogą czołgu, w skład której wchodzi pięciu żołnierzy walczącego za granicą wroga. W obsadzie są także m.in. Logan Lerman, Shia LaBeouf, Jon Bernthal i Michael Peña.

Czy Ayer zrehabilituje się po chłodno przyjętym Sabotażu, możecie spekulować na podstawie zapowiedzi, które przedstawiamy poniżej.

Źrodło: Columbia Pictures


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.