Mark Ruffalo desperacko chce wystąpić w Star Wars VIII 2

W wywiadzie z portalem Collider podczas TIFF, Mark Ruffalo zdradził, że desperacko chciałby wziąć udział w ósmym epizodzie Gwiezdnych wojen. Z reżyserem tej części Star Wars, Rianem Johnsonem, aktor pracował wcześniej nad drugim pełnometrażowym obrazem reżysera, Niesamowici bracia Bloom.

Mark Ruffalo w filmie Thanks for Sharing (2012)

Ruffalo wysłał nawet maila do reżysera o następującej treści:

Rian, gratulację za całą twoją dotychczasową pracę. Tak przy okazji, jeśli jest jakaś rola w Gwiezdnych wojnach, proszę rozważ moją kandydaturę.

W wywiadzie Mark Ruffalo powiedział także, że satysfakcjonowałaby go nawet rola z użyciem efektów CGI. W przyszłym roku aktora zobaczymy jako Bruce’a Bannera / Hulka w marvelowskiej produkcji Avengers: Age of Ultron i jako Dylana Rhodesa w kontynuacji Now You See Me, które jak informowaliśmy otrzymało datę premiery kinowej.

Osobiście, nie miałbym nic przeciwko dołączenia aktora do tego uniwersum. Ruffalo przez ostatnie lata dowiódł, że dobrze czuje się zarówno w dużym blockbusterach (Avengers, Iluzja) jak i skromniejszych, ambitniejszych projektach (Wszystko w porządku, Foxcatcher, Odruch serca).

Mark Ruffalo i Rian Johnson na planie filmu Niesamowici bracia BloomMark Ruffalo i Rian Johnson na planie filmu Niesamowici bracia Bloom

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Jakub Kucharski 2014-09-11

To się nazywa desperacja, heheh…

Proszę czekać…