Mark Ruffalo desperacko chce wystąpić w Star Wars VIII

Mark Ruffalo w filmie Thanks for Sharing (2012)

W wywiadzie z portalem Collider podczas TIFF, Mark Ruffalo zdradził, że desperacko chciałby wziąć udział w ósmym epizodzie Gwiezdnych wojen. Z reżyserem tej części Star Wars, Rianem Johnsonem, aktor pracował wcześniej nad drugim pełnometrażowym obrazem reżysera, Niesamowici bracia Bloom.

Ruffalo wysłał nawet maila do reżysera o następującej treści:

Rian, gratulację za całą twoją dotychczasową pracę. Tak przy okazji, jeśli jest jakaś rola w Gwiezdnych wojnach, proszę rozważ moją kandydaturę.

W wywiadzie Mark Ruffalo powiedział także, że satysfakcjonowałaby go nawet rola z użyciem efektów CGI. W przyszłym roku aktora zobaczymy jako Bruce’a Bannera / Hulka w marvelowskiej produkcji Avengers: Age of Ultron i jako Dylana Rhodesa w kontynuacji Now You See Me, które jak informowaliśmy otrzymało datę premiery kinowej.

Osobiście, nie miałbym nic przeciwko dołączenia aktora do tego uniwersum. Ruffalo przez ostatnie lata dowiódł, że dobrze czuje się zarówno w dużym blockbusterach (Avengers, Iluzja) jak i skromniejszych, ambitniejszych projektach (Wszystko w porządku, Foxcatcher, Odruch serca).

Mark Ruffalo i Rian Johnson na planie filmu Niesamowici bracia BloomMark Ruffalo i Rian Johnson na planie filmu Niesamowici bracia Bloom

Źrodło: collider.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.