James McAvoy będzie już łysy w X-Men: Apocalypse

James McAvoy

Ważna wiadomość dla fanów z serii X-Men. James McAvoy, który do tej pory wystąpił w dwóch filmach wcielając się w postać Charlesa Xaviera / profesora X, zdradził w wywiadzie z Huffington Post, że Xavier w kolejnej części zatytułowanej X-Men: Apocalypse będzie starszy i w końcu straci włosy. Przypomnijmy, że do tej pory w Pierwszej klasie i Przyszłości, która nadejdzie, widzieliśmy aktora z bujną czupryną.

Przodek mutantów, jeden z najbardziej potężnych i najbardziej niebezpiecznych złoczyńców, En Sabah Nur, powraca z planami pogrążenia planety w chaosie i zniszczeniu. X-Meni jednoczą się, aby powstrzymać Apocalypse’a.

Czekam dość mocno na kolejną część, która ma w USA ma zadebiutować 27 maja 2016 roku. Mimo, że uznaję tegoroczną Przyszłość, która nadejdzie za nieco słabszy rozdział od Pierwszej klasy, to jednak podoba mi się kierunek, w którym zmierzają filmy z tej serii.

Źrodło: Huffington Post


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.