Batmobil w akcji

Batmobil w filmie BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE (2016)

Niedawno w sieci zaczęły pojawiać się wykonane przez fanów zdjęcia Batmobila, którym w filmie Batman v Superman: Dawn of Justice będzie jeździł grany przez Bena Afflecka Batman. Niedługo było trzeba czekać, aby reżyser Zack Snyder wrzucił do sieci oficjalną fotografię przedstawiającą pojazd Mrocznego rycerza Gotham. Dzisiaj publikujemy krótki filmik z planu, na którym widać pojazd ten w akcji.

W filmie pojawią się również takie postacie jak Superman (Henry Cavill), Wonder Woman (Gal Gadot), Cyborg (Ray Fisher) czy Aquaman (Jason Momoa). Jesse Eisenberg z kolei wciela się w postać Lexa Luthora. Będzie to wprowadzenie do długo zapowiadanego Justice League. Do swoich ról z Człowieka ze stali (2013) powrócą Amy Adams, Diane Lane i Laurence Fishburne.

Źrodło: SuperHeroHype


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.