Collin Farrel w drugim sezonie Detektywa!

Colin Farrell w filmie Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj (2008)

Już od pewnego czasu w sieci krążyły plotki na temat potencjalnego angażu Colina Farrella do drugiego sezonu serialu Detektyw. Dzisiaj możemy powiedzieć już oficjalnie, że aktor pojawi się w kolejnej serii tego serialu. Wciąż nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia czy Vince Vaughn i Taylor Kitsch, którzy byli również rozważani jako kandydaci do odtwórcy ról w tej serii, dostaną angaże. Prawdopodobnie w najbliższym czasie pojawią się kolejne komunikaty obsadowe, o których poinformujemy Was.

Farrell w wywiadzie dla The Sunday World powiedział, że jest podekscytowany możliwością pracy nad drugim sezonem Detektywa. Aktor cieszy się także, że zdjęcia mają odbywać się w okolicach Los Angeles, co nie wiąże się dla niego z podróżami. Prawdopodobnie postać w jaką wcieli się nazywa się Ray Velcaro. Postać opisywana jest jako mężczyzna, który przeżył traumę w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Nowy sezon będzie liczył osiem odcinków, podobnie jak sezon pierwszy. Akcja ma rozgrywać się w trzech kalifornijskich miastach, co może przywoływać skojarzenia z filmami takimi jak Chinatown czy Zodiak. Fabuła ma się skupić na śledztwie morderstwa skorumpowanego biznesmena w noc, w której dokonuje ważnej transakcji.

Vaughn jest rozważany do roli biznesmena Franka Semyona. Ponadto Elizabeth Moss i Rachel McAdams są wymieniane jako potencjalne kandydatki do kobiecej roli. Wiemy, że dwa odcinki ma wyreżyserować Justin Lin (reżyser czterech filmów z serii Szybcy i wściekli).

Źrodło: The Sunday World


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.