HUMOR: Gagi na planie X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

W sieci zadebiutował filmik, przedstawiający gagi z planu filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Film w Stanach Zjednoczonych ma pojawić się na Blu-ray/DVD już 14 października tego roku. W dalszej części newsa przedstawiamy okładkę wydania.

W filmiku możecie zobaczyć między innymi Hugh Jackmana, Michaela Fassbendera, Jamesa McAvoya, Nicholasa Houlta, Halle Berry, Jennifer Lawrence, Petera Dinklage'a, Iana McKellena czy Patricka Stewarta niewątpliwie dobrze bawiących się w pracy na planie.

Kolejna część, zatytułowana X-Men: Apocalypse jest już w drodze. Ma zadebiutować 27 maja 2016 roku. Reżyserem i współautorem scenariusza ponownie jest Bryan Singer.

Zobacz filmik!


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.