Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy powstanie druga część Hansel & Gretel? 2

W ubiegłym roku Hansel i Gretel: Łowcy czarownic zarobił na całym świecie ponad 220 milionów dolarów, przy budżecie sięgającym 50 milionów. Wydaje się więc, że studio Paramount powinno być zadowolone z osiągnięć finansowych filmu Tommy'ego Wirkoli.

Po sukcesie krwawej wersji Jasia i Małgosi sporo mówiło się o ewentualnym sequelu. W tej sprawie wypowiedział się sam Wirkola, który stwierdził, że wszystko leży w rękach studia.

- Napisałem scenariusz drugiej części, który otrzymali ludzie z Paramount. Nie wiem jednak co dalej. Jeremy Renner jest w ostatnim czasie bardzo zajęty, więc wszystko w rękach studia które musiałoby to jakoś rozpracować. Zobaczymy, nie tracę nadziei, ale obecnie mam inny film w planach. Scenariusz, który im wręczyłem spodobał się. Pierwszy film był dla mnie nauką jak mam pracować ze studiem, a oryginalny skrypt, który napisałem różnił się, został zmieniony. Obecnie jestem jednak mądrzejszy. Skorzystałem z doświadczenia jakie nabyłem i napisałem scenariusz filmu akcji z kategorią R.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2014-09-22

Quagmire byłby szczęśliwy :)

Camizi 2014-09-23

Niech powstaje! Pierwsza część była bardzo fajna.

Proszę czekać…