Kolejny aktor w drugim sezonie Detektywa

Vince Vaughn

Variety podaje, że HBO potwierdziło udział kolejnego aktora w drugim sezonie serialu Detektyw. Zaledwie wczoraj pisaliśmy o angażu Colina Farrella, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, że jedną z kluczowych ról zagra Vince Vaughn.

Przypomnijmy, że nowy sezon będzie liczył osiem odcinków, podobnie jak sezon pierwszy. Akcja ma rozgrywać się w trzech kalifornijskich miastach. Fabuła ma się skupić na śledztwie morderstwa skorumpowanego biznesmena Franka Semyona (w tej roli wystąpi Vaughn) w noc, w której dokonuje ważnej transakcji.

Pierwsze zda odcinki wyreżyseruje reżyser czterech filmów z serii Szybcy i wściekli, Justin Lin. Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na styczeń 2015 roku. Nie ma informacji czy rozważani aktorzy tacy jak Taylor Kitsch, Elizabeth Moss i Rachel McAdams podpisali kontrakty.

Teaserowy plakat pierwszego sezonu serialu HBOTeaserowy plakat pierwszego sezonu serialu HBO

Źrodło: Variety


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.