Wywiad ze słońcem narodu z nowym zwiastunem

W zeszły piątek Columbia Pictures opublikowała zwiastun filmu Wywiad ze słońcem narodu bez cenzury. Dzisiaj pojawił się ocenzurowany zwiastun, który znajdziecie w dalszej części tego newsa. Na ekrany polskich kin komedia, za którą odpowiadają Evan Goldberg i Seth Rogen, trafi 23 stycznia 2015 roku.

Film będzie opowiadał historię Dave’a Skylarka (James Franco) oraz Aarona Rapoporta (Rogen), którzy tworzą niezwykle popularny talk-show “Skylark Tonight.” Jak się okazuje wielkim fanem programu jest również koreański dyktator Kim Dzong Un, który chciałby żeby przeprowadzono z nim wywiad. Kiedy dowiaduje się o tym amerykański rząd, zleca on Dave’owi i Aaronowi zabójstwo Kima.

Źrodło: Columbia Pictures


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.