UPDATE: Klip i nowy spot Zaginionej dziewczyny

Zdjęcie z filmu ZAGINIONA DZIEWCZYNA (2014)

W sieci zadebiutował pierwszy klip (zatytułowany Who Are You) wraz z kolejnym spotem telewizyjnym (o tytule Truth is My Defense) Zaginionej dziewczyny w reżyserii Davida Finchera. W polskich kinach film pojawi się 10 października 2014 roku. Dystrybutorem jest Imperial – Cinepix.

Film jest adaptacją powieści autorstwa Gillian Flynn (która jest także autorską filmowego scenariusza). Młoda kobieta (Rosamund Pike) znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża (Ben Affleck), który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

W obsadzie jest także Tyler Perry, Neil Patrick Harris i aktorka o polskich korzeniach – Emily Ratajkowski.

Aktualizacja:

Pojawiły się kolejne trzy spoty telewizyjne filmu Finchera. Zatytułowane odpowiednio: Tick Tock, His, Hers, the Truth i How is Your Marriage?.

Źrodło: 20th Century Fox


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.