Famke Janssen w thrillerze 100 Feet 0

Reżyser i scenarzysta Eric Red obsadził Famke Janssen w thrillerze 100 Feet.

- Byliśmy szczęśliwi, że w rolę Marnie wcieli się właśnie Famke Janssen – mówi Eric Red. – Jest ona piękną i inteligentną aktorką, która umie się świetnie prezentować. Janssen jest całkowicie oddana swojej postaci, przyprawiła ją o blask i moc. Przypomina mi ona Audrey Hepburn w klasyku Doczekać zmroku. Jestem pewny, że widzowie z uwielbieniem będą ją oglądać. Nikt nie mógłby zagrać tego lepiej. Jestem niesamowicie podekscytowany!. – dodał reżyser.

Famke Janssen po lewej w filmie X-Man 2 2003Famke Janssen po lewej w filmie X-Man 2 2003

W obrazie 100 Feet , młoda kobieta Marnie Watson, wychodzi wcześniej z więzienia, w którym odsiadywała wyrok za zabójstwo swojego męża, gwałtownego policjanta nowojorskiej policji, w samoobronie. Musi jednak nosić na ręce elektroniczną bransoletkę i przebywać w areszcie domowym. Rodzice jej byłego męża, załatwili samochód patrolowy, który cały czas stoi przed jej domem i obserwuje, czy nie zrobi czegoś, aby ponownie wrócić do więzienia. Bransoletka i obserwowanie bohaterki przez 24 godziny na dobę nie będzie jednak jej największym problemem. Okazuje się, że duch jej zmarłego męża ciągle znajduje się w domu i czeka, aby zemścić się na kobiecie.

Zdjęcia do filmu rozpoczynają się w kwietniu w Brooklynie, Nowym Jorku oraz Budapeszcie.

Famke Janssen urodziła się w Holandii w 1965 roku. Znana jest z serii filmów o X-Manie oraz z obrazów GoldenEye, Siła strachu czy Nikomu ani słowa.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

NeverGiveUp

" Famke Janssen (po lewej) " – to dla tych mnie domyslnych??? :-)
Zgadłeś. :-) "

:-)

Trophy

Zgadłeś. :-)

Anonimowy

“_Famke Janssen (po lewej)_ " – to dla tych mnie domyslnych??? :-)

Proszę czekać…