Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zombieland 2 jednak powstanie? 1

Deadline donosi, że wrócił temat drugiej części Zombieland, komedii grozy której akcja osadzona jest w świecie opanowanym przez zombie.

Sony Pictures zatrudniło Dave'a Callahama (Niezniszczalni) do napisania scenariusza sequela. Będzie on współpracował z Rubenem Fleischerem, który powróci na stanowisko reżysera.

Przypomnijmy, że obsada pierwszej części filmu wyglądała bardzo interesująco. W jej skład wchodzili między innymi Emma Stone, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson oraz Abigail Breslin. Nie wiadomo jeszcze jednak jak będzie wyglądał casting Zombieland 2 i czy gwiazdy znane z pierwszej części powrócą.

Warto również dodać, że w ubiegłym roku film próbowano przenieść na mały ekran. Zombieland: The Series okazał się być jednak totalnym niewypałem i po zaledwie jednym odcinku z niego zrezygnowano.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2014-10-01

Mam nadzieję na powrót oryginalnej obsady. "Zombieland" było tak udaną komedią ze względu właśnie na chemię między aktorami.

kpr 2014-10-02

Zrezygnowali z serialu po pierwszym odcinku? Ja z niego zrezygnowałem po ok 10 minutach :D.

edit: skoro nie wiadomo czy gwiazdy 1 części powrócą w sequelu – dlaczego aktorzy (a na pewno emma stone) mają wpisaną ją w filmografii?

Proszę czekać…