Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Stacja USA podjęła decyzję w sprawie Rush i Satisfaction 3

Zarówno Niewierni, jak i Rush notowały niską widownię, choć wpisywały się w program stacji, która słynie z produkowania dobrych seriali rozrywkowych. USA Network zdecydowała o tym, że to komediodramat o małżeństwie poszukującym szczęścia w życiu dostanie drugi sezon, zaś historia utalentowanego, aczkolwiek uzależnionego lekarza zakończy się na jednym sezonie.

W ostatnich dniach także stacja FX zdecydowała o losie swoich letnich komedii. You're the Worst i Married otrzymały zielone światło na drugi sezon. Oba seriale cenione są przez krytyków, a ten pierwszy to jedna z najlepszych komedii ostatnich lat w telewizji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bluejohn_26 2014-10-03

Ja się cieszę, że USA Network zdecydowała się dać kolejny sezon "Satisfaction". Nie jest to może jakaś wybitna produkcja, ale zawsze to coś innego.
Co do "Rush", to na decyzję o kasacji wpłynął prawdopodobnie fakt, że stacja ma obecnie w ramówce dwa inne seriale medyczne: "Royal Pains" i "Sirens", a w kolejce na premierę czeka już kolejny ("Complications"). Przy dość przeciętnych wynikach oglądalności, była to jedyna słuszna decyzja, bo jak to mówią: "co za dużo, to niezdrowo".

Beznickowy Bluejohn_26 2014-10-03

Jeśli chodzi o "Rush" to zabrakło mi tam interesujących postaci drugoplanowych. Główny aktor też bez charyzmy. Ponadto temat lepiej by się sprawdził w jakieś stacji premium.

"Satisfaction" niestety z odcinka na odcinek coraz gorszy. Fabuła popadła w stagnację. Mimo to, dalej dobrze się ten lekki serial ogląda.

Proszę czekać…