TNT kasuje Dallas po trzech sezonach

Po dwóch tygodniach od zakończenia trzeciego sezonu serialu Dallas, stacja TNT ogłosiła, że postanowiła nie wznawiać go na kolejny (czwarty) sezon. Seria zadebiutowała w 2012 roku, zbierając dużą widownię przed ekranami, jednak liczba widzów systematycznie malała z czasem. Ostatnie odcinki trzeciego sezonu gromadziły jedynie niecałe 2 miliony widzów.

Dallas było kontynuacją kultowego serialu TV z nowym pokoleniem w rolach głównych. John Ross (Josh Henderson), syn J.R. (Larry Hagman) i Sue Ellen (Linda Gray), wdaje się w kłótnię z Christopherem (Jesse Metcalfe), adoptowanym synem Bobby’ego (Patrick Duffy), udowadniając, że w Teksasie, ropa jest nadal gęstsza niż krew. Obie rodziny chcą kontrolować rodzinną posiadłość Southfork. To walka, w której nie ma granic, zarówno jeśli chodzi o pieniądze, lojalność, dziewczynę czy żonę. Pozostaje tylko jedno pytanie: po czyjej jesteś stronie?

Czy Christopher nie żyje? Kto jest córką JRa? Na te pytania i pewnie kilka innych nie poznamy odpowiedzi po decyzji TNT.

Źrodło: TNT


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.