Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Piraci zacumują po raz trzeci! 5

Na początku przyszłego roku na kanale Starz premierę będzie miał drugi sezon serialu Piraci. Z tej okazji mamy dla Was zwiastun nadchodzącego sezonu.

Fani pirackich przygód dostali od stacji jeszcze jedną dobrą wiadomość – pomimo tego, że serial nadal czeka na start drugiej odsłony, to włodarze Starz zamówili już teraz trzeci sezon.

Warto przypomnieć, że nie jest to novum w tej stacji. Podobnie było przy okazji drugiego sezonu, który zamówienie dostał sześć miesięcy przed startem Piratów. Przypomnijmy, że akcja pierwszego sezonu serialu rozpoczyna się dwadzieścia lat przed wydarzeniami znanymi z powieści Wyspa skarbów Roberta Louisa Stevensona i koncentruje się na kapitanie Flincie i jego ludziach. Flint, najbardziej błyskotliwy i przerażający piracki kapitan swoich czasów przyjmuje do załogi wygadanego Johna Silvera. Piraci zagrożeni atakami ze wszystkich stron przenoszą się na Bahamy, na wyspę New Providence. Jest to miejsce zamieszkane przez piratów, prostytutki, złodziei oraz ludzi wyjętych spod prawa.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…