Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zapowiedź i plakat komedii Dzień dobry, kocham Cię! 1

Dzień dobry, kocham cię! to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi, których losy śledzimy od przypadkowego spotkania i równie niespodziewanego rozstania; przez miłosne poszukiwania w sercu wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na… ślubnym kobiercu.

Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Weronika Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Barbara Kurdej), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt i nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

Film będzie można oglądać w kinach od 7 listopada 2014.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

MarikaK

Film mi polecono i ja polecam go dalej! Zaskakująco dobra polska komedia :) Dawno takiej nie widziałam ;)

Kropka3

Nie ma nic gorszego niż nuuudna komedia, a ta bynajmniej się na taką nie zapowiada, no i jestem ciekawa Basi jako aktorki ;-)

Majlenxx

będę trzymała za Lucka kciuki ;)

Moonia

Uwielbiam blondynkę z Playa :D Mam nadzieję, że w filmie będzie szaleć tak samo :D

Proszę czekać…