Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: Christian Bale zagra Jobsa 2

To już wiadomo oficjalnie. Christian Bale wcieli się w postać Steve'a Jobsa w niezatytułowanej jeszcze biografii założyciela firmy Apple. Autorem scenariusza będzie Aaron Sorkin, a za kamerą stanie Danny Boyle.

- Potrzebowaliśmy najlepszego aktora w odpowiednim wieku. I kimś takim jest Bale. Wystarczyło nam spotkanie, nie potrzeba było żadnego przesłuchania. W tej produkcji wypowie więcej słów niż niektórzy aktorzy wypowiadają w ciągu trzech filmów. – powiedział Sorkin po tym jak udało się zatrudnić gwiazdę trylogii Mrocznego Rycerza.

Warto jeszcze dodać dwie rzeczy. Aktorem, który jako pierwszy był brany pod uwagę przy obsadzeniu go w roli Steve’a Jobsa był Leonardo DiCaprio. Ostatecznie gwiazdor porzucił ten projekt na rzecz filmu The Revenant w reżyserii Alejandro Gonzáleza Iñárritu. Po drugie w ubiegłym roku doczekaliśmy się pierwszej biograficznej opowieści z Ashtonem Kutcherem w roli głównej. Film nie został jednak dobrze przyjęty.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2014-10-24

Poradzi sobie. I pewnie też pomanipuluje własną wagą. Szkoda, że nie wypaliło z Leo. Bale to dobry wybór, ale trochę oczywisty. DiCaprio mógłby poszaleć w roli.

Beznickowy Redox 2014-10-26

Może sobie poradzi, ale bez wątpienia zawsze można było wybrać lepiej. Chociaż może w końcu Bale będzie miał sposobność dać upust swojemu wybuchowemu charakterowi, jaki też miał Jobs.

Proszę czekać…