Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Nowe plakaty filmu o Mojżeszu 1

W sieci pojawiły się nowe plakaty biblijnego widowiska w reżyserii Ridleya Scotta, Exodus: Bogowie i królowie.

Film, którego premiera zapowiedziana jest na 9 stycznia 2015 r. przedstawi spektakularną, zrealizowaną z niezwykłym, nawet jak na współczesne kino, rozmachem. Będzie to opowieść o losach biblijnego Mojżesza, plagach egipskich, rozstąpieniu się Morza Czerwonego i Dziesięciorgu Przykazaniach. W rolach głównych Christian Bale w roli Mojżesza oraz Joel Edgerton jako Ramzes.

Poza tym w obsadzie znalazło się miejsce między innymi dla takich aktorów jak Aaron Paul, John Turturro, Sigourney Weaver i Ben Kingsley.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox 2014-10-26

Ciekawe kiedy Scott nakręci jakiś dobry film. Sądząc po zwiastunach i pozostałych materiałach promocyjnych, "Bogowie i królowie" raczej nie złamią jego złej passy.

Movieman 2014-10-26

Ja tak mam z Sigourney Weaver, która w tej całej charakteryzacji, kostiumach itd wygląda komicznie. Nie mogę na nią patrzeć.

Beznickowy Movieman 2014-10-26

Jak większość, ale Edgerton ma większą rolę i malowaną skórę, i sztuczną łysinę. Zawsze charakteryzacja aktora jednej rasy na inną jest patologiczna.

Beznickowy 2014-10-26

Za każdym razem, gdy widzę Joela Edgertona jako Ramzesa, czy to w zwiastunach, zdjęciach czy plakatach, odnoszę wrażenie, że to będzie pewniak do najbliższych Złotych Malin.

Proszę czekać…