Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: Tatum został Gambitem 2

20th Century Fox ogłosiło nazwiska scenarzysty oraz aktora, który wcieli się w postać "Gambita", w spin-offie serii "X-Men". Skryptem zajmie się Josh Zetumer, który napisał scenariusz remake’u RoboCopa. W głównej roli będziemy mogli zobaczyć natomiast Channinga Tatuma.

Warto również dodać, ze Tatum został jednym z producentów filmu, a Zetumer przy scenariuszu będzie pracował z twórcą postaci Gambita, Chrisem Claremontem. Stworzony w 1990 roku przez Claremonta i Jima Lee mutant jest jednym z najbardziej popularnych bohaterów serii X-Men. Potrafi poprzez kontakt fizyczny ładować materię nieożywioną energią kinetyczną, co sprawia, że przy uderzeniu naładowany przedmiot eksploduje. Dodatkowo jest świetnym wojownikiem, wyszkolonym w walce wręcz, jest zwinny i szybki, w czasie walki wykorzystuje swój kij oraz wybuchające karty rzucane z niezwykłą prezycją.

Do tej pory Gambit na dużym ekranie pojawił się raz w filmie X-Men Geneza: Wolverine, gdzie zagrał go Taylor Kitsch. 20th Century Fox nie podało jednak jeszcze daty premiery filmu, jednak sam bohater ma pojawić się w kolejnym filmie o mutantach, X-Men: Apocalypse.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Bercik022 2014-11-01

Taylor Kitsch idealnie pasował jako gambit, powinni dalej pozostać przy tym aktorze bo nie wydaje mi się by Tatum sprawdził się w tej roli.

Proszę czekać…