Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sprawdźcie jakie tajemnice kryje las w nowym zwiastunie 6

Mamy dla Was nowym zwiastun oraz 10 interaktywnych plakatów najnowszego filmu Walta Disneya w gwiazdorskiej obsadzie, który będzie nosił tytuł Tajemnice lasu.

Into the Woods łączy w sobie historię kilku baśniowych postaci (między innymi Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, Jacka, Roszpunkę), które zostaną napotkane przez głównego bohatera tej opowieści – piekarza poszukującego sposobu na zdjęcie klątwy rzuconej przez wiedźmę na jego żonę.

W obsadzie wielkie hollywoodzkie gwiazdy – Meryl Streep, Emily Blunt, James Corden, Anna Kendrick, Chris Pine oraz Johnny Depp. Reżyseruje Rob Marshall, premiera 25 grudnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Jakub Kucharski 2014-11-07

Powiem szczerze, że niestety, cześć z tych scen wygląda tak sztucznie że aż boli. Trudno też mi powiedzieć, co artysta miał na myśli – to ma być mroczne? Zabawne? Musical? Mam bardzo mieszane odczucia…

Gracjan Mikitin 2014-11-06

Depp powinien mieć zakaz grania w filmach. Ewentualnie zatrudnić kogoś normalnego kto będzie mu wybierał scenariusze i role. Gość już do końca kariery zostanie aktorskim dziwadłem, nic mu już nie pomoże chyba. Musiałby natychmiast zmienić swój imidż i grać w normalnym kinie a nie bajeczkach.

Proszę czekać…