Bitwa Pięciu Armii w nowym zwiastunie

Ian McKellen w filmie Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (2014)

Warner Bros. Pictures opublikował pełny zwiastun ostatniej części trylogii Hobbita w reżyserii Petera Jacksona. Na ekranach polskich kin film zagości 26 grudnia tego roku dzięki Forum Film Poland.

Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego Władcy Pierścieni, to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – Hobbit: Niezwykła podróż (2012) oraz Hobbit: Pustkowie Smauga (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: Hobbit: Bitwa Pięciu Armii. Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę (Richard Armitage) dotarła do Samotnej Góry. Czy Bilbo (Martin Freeman) i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?

Źrodło: Warner Bros. Pictures


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.