Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Iron Sky 2 z plakatem i zwiastunem 3

Pojawiły się nowe materiały promujące sequel dość oryginalnego w swej fabule hitu kinowego pt. Iron Sky z 2012 roku. Tym razem dostaliśmy pierwszy teaserowy zwiastun oraz plakat.

Tak opisuje się fabułę: 20 lat temu Ziemia została zdewastowana przez nuklearną apokalipsę. Resztka ludzkości została uwięziona na Księżycu, który również popada w co raz większą ruinę. Jedyną nadzieją ludzkości na przetrwanie jest wysłanie grupki osób do centrum Ziemi by odzyskać legendarny Święty Graal. Na ich drodze staną humanoidalne jaszczurki oraz armia dinozaurów.

Reżyserem ponownie został Timo Vuorensola, a w obsadzie do tej pory znaleźli się m.in. Udo Kier, Stephanie Paul i Tom Green. Premierę zaplanowano na 2016 rok.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Movieman 2014-11-08

Hahaha, ten zwiastun wydaje sie być… nie wróć, on jest jeszcze bardziej poryty niż cały poprzedni film :D Aldi na t-rexie? Haha, nie mogę, ładny staff scenarzyści musieli przyjął w trakcie pisania. Masakra, to zbyt łagodne określenie :D

Horror_Scream 2014-11-12

Lol kto to będzie oglądać… zwiastun pierwszego IRON SKY był rewelacyjny sam film już strasznie tandetny i lipny a tu mamy w końcu tak jak powinno być czyli zwiastun tandetny który zapowiada tandetny film :)

Proszę czekać…