Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bogowie i Królowie na nowym zwiastunie 4

Mamy dla Was trzeci zwiastun biblijnego widowiska w reżyserii Ridleya Scotta, Exodus: Bogowie i Królowie. Film, w którym główna rola przypadła Christianowi Bale'owi swoją premierę w polskich kinach będzie miał 9 stycznia.

Tym razem reżyser takich filmów jak Gladiator czy Łowca androidów przedstawia spektakularną, zrealizowaną z niezwykłym nawet jak na współczesne kino rozmachem, opowieść o losach biblijnego Mojżesza, plagach egipskich, rozstąpieniu się Morza Czerwonego i Dziesięciorgu Przykazaniach. W obsadzie poza Christianem Balem, między innymi Sigourney Weaver, Aaron Paul, Joel Edgerton, Ben Kingsley oraz John Turturro.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2014-11-12

Według mnie najlepszy zwiastun jaki do tej pory zaprezentowano. Czuć w nim wielkość, budżet i ogólnie epickość. Jesli poprzednie sprawiały trochę wrażenie kiczu, tak ten naprawdę mi się podobał i nawet przekonał do odwiedzenia sali kinowej. Najbardziej boję się o obsadę.

Redox Movieman 2014-11-12

Faktycznie, najlepsza z dotychczasowych zapowiedzi. O obsadę się nie martwię, bo aktorzy zagrają przynajmniej na przyzwoitym poziomie. Obawiałbym się skopanej reżyserii, bo Scott od czasu "Amerykańskiego gangstera" nie nakręcił niczego godnego uwagi.

Michał Redox 2014-11-13

ja też się podpisuje pod obawami o samą reżyserie – Scott już chyba nie ma tej ręki i oka co kiedyś.
a sam zwiastun bardzo na plus

Proszę czekać…