Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda Wyścigu dołącza do Uniwersum Marvela 5

Daniel Brühl, aktor który miał okazję pracować z takimi reżyserami jak Quentin Tarantino czy Ron Howard dołączył właśnie do obsady trzeciej części Kapitana Ameryki.

Na razie rola w jakiej miałby wystąpić gwiazdor Wyścigu jest owiana tajemnicą. O samym aktorze w superlatywach wypowiadał się Kevin Feige, prezes Marvela. Premiera Kapitana Ameryki: Civil War zaplanowana jest na 6 maja 2016 roku. Za kamerą ponownie stanie duet znany z Zimowego Żołnierza, czyli Joe i Anthony Russo.

W Civil War oczywiście w roli Kapitana Ameryki powróci Chris Evans. Dodatkowo oprócz niego i Daniela Brühla w filmie na pewno wystąpią Robert Downey Jr. w roli Tony’eg Starka/Iron Mana oraz Chadwick Boseman. Dla tego ostatniego będzie to debiut w marvelowskim uniwersum. Podobnie zresztą i dla postaci, którą odegra – Black Panther).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2014-11-20

Świetny wybór. Po jego fenomenalnej roli w "Wyścigu" kupuję każdy następny jego film. Mam nadzieję, że będzie to długotrwała współpraca z Marvelem, bo chłop nadaje się do zagrania ciekawych czarnych charakterów.

Proszę czekać…