Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Tramwaj zwany pożądaniem [zakończony] 1

W związku z dużym zainteresowaniem spektaklem „Tramwaj zwany pożądaniem”, Multikino i British Council na specjalne życzenie publiczności zapraszają na powtórkę transmisji. Sztukę w ramach cyklu „Scena brytyjska na dużym ekranie” będzie można zobaczyć ponownie 20 listopada. W rolach głównych zobaczymy Gillian Anderson (Z Archiwum X, The Fall), Bena Fostera (Sześć stóp pod ziemią, Na Śmierć i Życie, 3:10 do Yumy) oraz Vanessę Kirby (Wielkie nadzieje, Czas na Miłość).

Długo oczekiwana inscenizacja ponadczasowego arcydzieła Tennessee Williamsa na deskach Young Vic, w reżyserii Benedicta Andrewsa. W rolach głównych zobaczymy Gillian Anderson, Bena Fostera i Vanessę Kirby.

„Tramwaj zwany pożądaniem” to jedna z najsłynniejszych teatralnych historii, rozgrywa się w parnej i wilgotnej aurze lat czterdziestych ubiegłego wieku w Nowym Orleanie. To tam pod oknami mieszkania Kowalskich przejeżdża tramwaj, z którego pewnego dnia wysiada zmysłowa kobieta Blanche DuBois (Gillian Anderson). Jej kruchy świat właśnie się rozsypuje, dlatego szukając pocieszenia, zwraca się ku swojej siostrze. Nie znajduje jednak u niej ulgi, bo twarz Stelli (Vanessa Kirby) skryta jest w cieniu jej brutalnego męża Stanleya (Ben Foster). Duszna atmosfera zaczyna narastać.

Spektakl zobaczymy po raz pierwszy na wielkim ekranie 20 listopada o godzinie 19:00 w ośmiu kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami. Przedstawienie dla widzów od lat 15.

Autor: Tennessee Williams
Reżyseria: Benedict Andrews
W roli Blanche DuBois: Gillian Anderson
W roli Stanleya Kowalskiego: Ben Foster
W roli Stelli Kowalski: Vanessa Kirby

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania 2 podwójne zaproszenia na spektakl „Tramwaj zwany pożądaniem” 20 listopada o godz. 19:00 do Multikina Gdańsk, Katowice, Warszawa Ursynów.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz opinię na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu, na dole strony należy użyć opcji "Dodaj temat" lub odpowiedzieć na którąś z już opublikowanych opinii.)

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

*Zadanie 1. i 2. można wykonać oceniając i komentując jeden film.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodaną opinią,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Gdańsk, Katowice, Warszawa Ursynów)
- w tytule maila proszę wpisać: Tramwaj

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 18.11.2014 do końca dnia. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 19.11.2014 do godziny 14.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…