TBS zamawia kolejny sezon Amerykańskiego taty

Stacja TBS ogłosiła dzisiaj zamówienie na kolejny, dwunasty sezon animowanego serialu komediowego pt. Amerykański tata. Zostały zamówione 22 odcinki tej serii. Obecnie zadebiutowała pierwsza część sezonu 11, a nowe odcinki mają pojawić się w lutym 2015 roku. Twórcami serialu są Seth MacFarlane, Mike Barker i Matt Weitzman.

Bohaterem serialu jest Stan Smith i jego zwariowana rodzinka. Stan jest pracownikiem CIA i jest w ciągłej gotowości do ochrony tak swojego kraju, jak i swojej rodziny. Praca dla ojczyzny i rodzina to jego dwie największe miłości. Stan musi się również zmagać z obecnością Rogera – istoty z innej planety i Klausa – gadającej rybki, ofiary eksperymentu medycznego CIA.

Źrodło: TBS


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.