Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kto nową Jean Grey i nowym Cyklopem? 3

Trwa casting do filmu X-Men: Apocalypse, nowej odsłony kasowej serii o mutantach, za kamerą której ponownie stanie Bryan Singer. The Wrap donosi, że studio ma po trzy nazwiska aktorek i aktorów, którzy mogliby się wcielić w postacie Jean Grey oraz Scotta Summersa/Cyklopa.

Jak donoszą źródła faworytkami do zagrania Jean Grey są Elle Fanning, Chloe Grace Moretz oraz Hailee Steinfeld. Jeśli chodzi o panów do roli Cyklopa przymierzani się Timothee Chalamet, Ben Hardy oraz Charlie Rowe. We wcześniejszych filmach serii X-Men w ten postacie wcielali się James Marsden i Famke Janssen (w filmie X-Men Geneza: Wolverine przez chwilę w rolę młodego Cyklopa zagrał Tim Pocock).

Premiera filmu X-Men: Apocalypse zaplanowana jest na 27 maja 2016 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2014-11-20

Ale o czym tu mówimy Famke Janssen to był jeden z najgorzej obsadzonych mutantów. Więc każdy z tych wyborów będzie lepszy. Fanning w ogóle nie pasuje do roli do Jean. Moretz jest za bardzo kojarzona z Kick-Assem, żeby angażowanie jej jeszcze do X-Menów było dobrym pomysłem. A Steinfeld przydałaby się w końcu jakaś dobra rola, bo od Prawdziwego męstwa słabe występy miała.

Redox 2014-11-20

Za bardzo może pokręcę nosem, ale żaden z kandydatów ani kandydatek jakoś do mnie nie przemawia. Pewnie to shortlista, więc 2 aktorów znajdzie się ostatecznie w obsadzie kolejnej odsłony X-Menów.

Marek Jacek 2014-11-19

Wybór dziewczyn tak oczywisty, że aż smutny. Kolejny raz bierze się pod uwagę fakt, że widzowie chętniej przyjdą na film ze znaną nastolatką choć żadna z nich jakoś nie pasuje do roli twardej mutantki… Z chłopaków wybór też nie ciekawy i najlepiej wypada tylko Chalamet. Mam nadzieję, że to narazie plotki i casting się jeszcze rozwinie.

Gracjan Mikitin jacks 2014-11-19

No ja też jakoś średnio zadowolony z tych propozycji. Jesli już miałbym kogoś wybrać to wybór padly na Hailee Steinfeld. Znakomita była w Prawdziwym męstwie i w sumie od tamtego czasu jakoś jej kariera za bardzo do przodu nie ruszyła. A panów przemilczę.

Proszę czekać…