Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Chris Pratt gwiazdą kolejnej ekranizacji komiksu 4

Kariera Chrisa Pratta nabiera niesamowitego tempa. Aktor, który dotychczas znany był głównie z serialu Parks and Recreation wystąpił w tym roku w marvelowskim hicie Strażnicy Galaktyki. Już niedługo będzie można go oglądać w Jurassic World. Teraz natomiast podano informację, że Pratt zostanie gwiazdą kolejnej ekranizacji komiksu – Cowboy Ninja Viking.

O nakręceniu filmu na podstawie Cowboy Ninja Viking mówi się już od jakiegoś czasu. Scenarzyści Zombieland Paul Wernick i Rhett Reese swój tekst przedstawili swego czasu Disneyowi. Tam stwierdzono jednak, że jest on zbyt drażliwy. Przed dwoma laty Universal poinformował, że za kamerą filmu stanie Marc Forster. Ostatecznie nic z tego nie wyszło i reżyser Quantum of Solace nie jest już związany z tym projektem.

Na razie nie podano nazwiska nowego reżysera, jednak osoba Chrisa Pratta powinna zainteresować sporo osób do przyłączenia się. Producentem filmu będzie Mark Gordon, który zaangażowany jest również w projekt Aarona Sorkina dotyczący biografii Steve’a Jobsa.

Cowboy Ninja Viking to historia zabójcy cierpiącego na schizofrenie, który wskutek rządowego programu objętego tajemnicą zyskuje umiejętności kowboja, ninja oraz wikinga.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2014-11-20

Idzie jak błyskawica! Dobrze, że zamiast roli w "Uncharted" wybrał ten angaż, bo wydaje mi się, że postać którą grałby przypominałaby za bardzo Petera Quilla z tegorocznych "Strażników Galaktyki".

Proszę czekać…