Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W oczekiwaniu na zwiastun Jurassic World 3

W sieci pojawił się teaser zwiastuna do filmu Jurassic World, który swoją pełną premierę będzie miał w przyszłym tygodniu. Natomiast sam film, za kamerą którego stanął Colin Trevorrow w kinach pojawi się w czerwcu przyszłego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Movieman 2014-11-25

Ooo, pojawiły się przecieki i urywki pelnego zwiastunu. No nic, trza teraz czekać na zwiastun w dobrej jakości, bo na pewno filmiki z przecieku wyglądają interesujaco. Szczególnie to, że będą wodne dinusie!

Beznickowy 2014-11-23

Jurassic Park bez Spielberga to jak seks bez osoby towarzyszącej. Dwie poprzednie części już zdążyły to udowodnić.

Movieman Beznickowy 2014-11-23

Ta, szczególnie widać to na przykładzie ostatniego Indiany Jonesa. Spielberg w obecnej formie stworzyłby pewnie jakiegoś przeciętniaka albo i jeszcze gorzej jak w przypadku IJ, a tak na stołku reżysera jest młody gość z potencjałem. Lepiej w takim wypadku zadowalać się samemu, niż za osobę towarzyszącą mieć kogos takiego jak Spielberg. Niech dziadek Steven siedzi w roli producenta i nie przeszkadza już innym.

Redox Movieman 2014-11-24

Ja mam dobre przeczucia. Z Parku Jurajskiego w wykonaniu Spielberga wyszedłby geriatryczny, nudnawy film, a tu mamy młodego Trevorrowa, którego reżyserski debiut uwielbiam i przede wszystkim Chrisa Pratta w roli głównej, który jest teraz na fali i raczej solidnie wypadnie w nowej roli.

PS. Jak to dwie poprzednie części bez Spielberga? Nie wyreżyserował tylko 3, a do we wszystkich pełnił producenckie funkcje.

Proszę czekać…