Międzynarodowa zapowiedź Jupiter: Intronizacja 2

W sieci pojawił się międzynarodowy zwiastun filmu sci-fi Jupiter: Intronizacja w reżyserii Lany i Andy'ego Wachowskich. Film w polskich kinach pojawi się 25 lipca bieżącego roku. Warner Bros. zajmie się dystrybucją.

Jupiter Jones (Kunis) urodziła się pod osłoną nocnego nieba, a jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o tym, że jest stworzona do wielkich rzeczy. Dorosła już Jupiter nadal chce sięgać gwiazd, ale na ziemię sprowadzają ją obowiązki sprzątaczki toalet i niekończąca się passa nieudanych związków. Dopiero gdy na Ziemię przybywa Caine (Channing Tatum), genetycznie zaprogramowany były zwiadowca wojskowy, którego celem jest odnalezienie Jupiter, zaczyna ona dostrzegać przeznaczenie, które czekało na nią cały czas: w jej kodzie genetycznym jest bowiem zapisane, że jest spadkobierczynią niezwykłego dziedzictwa, które może zmienić układ sił we wszechświecie.

Źrodło: CBMTrailers

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022 2014-11-25

Mila kunis przez Różowe lata 70’ cały czas wydaje mi się taką chamską dziewuchą i za nic nie mogę wyrzucić z siebie uczucia, że zacznie w jakiejś scenie krytykować Tatuma, że ma uszy jak obcokrajowiec lub biedak z Point Place :P

Proszę czekać…