Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwsza zapowiedź siódmego epizodu Gwiezdnych Wojen 9

Fani Gwiezdnych Wojen czekali na to długo. W sieci zadebiutowała właśnie pierwsza zapowiedź siódmego epizodu międzygwiezdnej sagi, która będzie nosiła tytuł Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.

Reżyserem filmu jest J. J. Abrams, a wystąpią w nim między innymi aktorzy znani z pierwszej trylogii Star Wars – Mark Hamill, Harrison Ford oraz Carrie Fisher.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 17

Avatar square 200x200
Redox 2014-11-29

A ja sobie postanowiłem niedawno, że nie będę oglądał żadnego zwiastuna aż do następnej Gwiazdki. Oczywiście w epoce social media będzie to ciężkie. Chciałbym poczuć moc, zaskoczenie i prawdziwą magię kiedy zasiądę w kinie w dniu premiery nowych "Star Wars".

Jakub Kucharski Redox 2014-11-30

Powodzenia! Będzie trudno ;-)

Quagmire 2014-11-28

Jaki piękny! Aż muszę zebrać myśli na coś więcej :)

Krzysztof 2014-11-30

Oj tam miecz … tamte mialy nadwage i byly gladkie i grzeczne … ten jest szczuply i zlowieszczo postrzepiony, jak przystalo na miecz ciemnej strony mocy. A zauważyliście, że jak ta babeczka rusza na "latającym USB" w środku teasera, to na pierwszym ujęciu ma przytwierdzony miecz świetlny, a chwilę potem juz nie? Movie mistakes już w takim małym teaserku – no nieźle :D

MJ_MARTINO 2014-11-29

Ostatnia scena trochę brakuje jeszcze w CGI jeśli chodzi o statek. Film zapewne będzie nie gorszy niż ST 1 i 2 
Moim zdaniem na teaser jest za wcześnie… rok przed premierą..
Co do miecza jest jak najbardziej okej powiało świeżością! :)

tjindy 2014-11-29

Wszyscy narzekają na miecz – mi się akurat ten element bardzo spodobał :) To samo było jak maul walczył z dwoma ostrzami ;)
Kanon jest nudny jak flaki z olejem – z przyjemnością zobaczę wizję w nowych SW. A sam teaser – no cóż, ciary i gęsia skórka – jako dzieciak w kinie bylem kilkanaście razy na starej sadze więc oczywiście poczułem się o te 30 lat młodszy :D
I niech moc będzie z Wami!

Proszę czekać…