Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun filmu Ziarno prawdy 5

Ziarno prawdy w reżyserii Borysa Lankosza to ekranizacja drugiej części bestsellerowej trylogii kryminalnej Zygmunta Miłoszewskiego, której bohaterem jest prokurator Teodor Szacki.

W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

W obsadzie znaleźli się między innymi Robert Więckiewicz, Jerzy Trela, Magdalena Walach oraz izraelski aktor Zohar Strauss, znany w Polsce z filmów Liban oraz Oczy szeroko otwarte. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Czudi 2014-12-03

Już miałem napisać, że przyzwoicie to wygląda i nie powinno być tak źle jak w poprzedniej ekranizacji Miłoszewskiego. Jednak ostatnie dwie sceny – wybuchu i pokaż mi swój nóż zasiały spory niepokój. Jestem jednak dobrej myśli, bo Szacki znowu jest facetem:)

Proszę czekać…