Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kto wyreżyseruje sequel Wojowniczych żółwi ninja? 2

Wojownicze żółwie ninja okazały się na tyle dużym sukcesem finansowym, że studio Paramount Pictures już planuje sequel, który miałby w kinach pojawić się w 2016 roku. Na razie trwają poszukiwania reżysera, który mógłby zastąpić Jonathana Liebesmana. Na ten moment kandydatem numer jeden jest David Green, reżyser filmu Earth to Echo.

Taki wybór nie powinien dziwić. Jego pełnometrażowy debiut, Earth to Echo będący filmem przygodowym sci-fi w konwencji found footage okazał się kasowym sukcesem. Przy budżecie 13 milionów w samym Stanach Zjednoczonych zarobił prawie 39 milionów dolarów. Z wpływami ze światowych kin Earth to Echo osiągnął wynik 45 milionów dolarów.

Wracając jednak do Wojowniczych żółwi ninja. Producentem po raz kolejny miałby być Michael Bay, a scenariuszem mieliby zająć się Josh Appelbaum i Andre Nemec. Szczegóły fabuły nie są na razie znane.

Wojownicze żółwie ninja na całym świecie zarobiły ponad 477 milionów dolarów, z czego 191 pochodziło z kin amerykańskich. W rolach głównych wystąpili Megan Fox, Will Arnett oraz William Fichtner, Sequel w kinach miałby pojawić się 3 czerwca 2016 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…