Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Roberto Orci nie wyreżyseruje Star Treka 3 2

Roberto Orci, scenarzysta nowych odsłon Star Treka nie jest już reżyserem trzeciej cześci kosmicznej serii. Informacja nie została jeszcze potwierdzona oficjalnie, ale media sugerują, że pomiędzy Orcim a zarządem studia doszło do kłótni, która skończyła się jego zwolnieniem.

Tym samym jest to drugi filmowiec – po J.J. Abramsie – który żegna się ze stanowiskiem reżysera Star Treka 3. Oczywiście kulisy odejścia są całkiem inne. Abrams zrezygnował z powodu nowej części Gwiezdnych Wojen. Orci, który jest również producentem i scenarzystą filmu na razie nadal będzie pełnił te funkcje.

Zaczęto już spekulować kto zastąpi go na stołku reżysera. Deadline twierdzi, że jednym z faworytów jest Edgar Wright, który nie tak dawno pożegnał się z marvelowskim Ant-Manem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire 2014-12-06

Roberto Orci nie wyreżyserował w swoim życiu nawet minuty żadnego filmu czy serialu. Nie zasiadł na reżyserskim stołku gdy jego "zawodowa żona" Alex Kurtzman tworzył swój debiut reżyserski, nie objął sterów choćby Herkulesa i Xeny których współtworzył (nawet Bruce Campbell wyreżyserował łącznie 9 odcinków!). Facet nagle dostał do reżyserowania film za 200 mln$ i równie nagle z niego zniknął.

Redox 2014-12-06

Jeśli Wright obejmie stołek reżysera, to jestem spokojny o dalsze losy "Star Treka".

Movieman Redox 2014-12-06

Popieram. Edgar to gość, na którego można liczyc i mieć pewnośc, że poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zostanie klepnięty i bedzie można już mówić oficjalnie o nim, jako o reżyserze Star Treka. Pewnie nawet Sheldon byłby zadowolony :)

Proszę czekać…