http://vimeo.com/mironkundzicz

Steve Zahn w Sunshine Cleaning 0

Steve Zahn wystąpi w czarnej komedii Sunshine Cleaning, w reżyserii Christine Jeffs.

Zagra u boku Amy Adams (Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia), Alana Arkina (Pancho Villa we własnej osobie) i Emily Blunt (Lato miłości). Autorką scenariusza jest Megan Holley.

Steve Zahn w filmie Sahara 2005Steve Zahn w filmie Sahara 2005

Film będzie opowiadał historię Rose Lorkowski (Adams), która jest sfrustrowana swoją pracą – sprzątaniem cudzych domów. Poza tym jest zaniepokojona, że nie może uzbierać pieniędzy na opłacenie prywatnej szkoły swojemu ośmioletniemu synkowi, Oscarowi. Aby dorobić, razem ze swoją niesolidną siostrą Norą, zaczynają czyścić dla policji miejsca zbrodni. Podczas nowej pracy, siostry dostrzegą, że ich życia są pełne bałaganu i postanowią zacząć żyć poza nimi.

Zahn wcieli się w postać Maca, żonatego policjanta, który będzie miał romans z Rose. Arkin i Blunt zagrają jej pomocników i partnerów w rodzinnym biznesie.

Zdjęcia zaczynają się w piątek w Nowym Meksyku. Clifton Collins, Jr. (Brudne sprawy), Eric Christian Olsen (Głupi i głupszy: Kiedy Harry spotkał Lloyda) i Kevin Chapman (Święci z Bostonu) zagrają w rolach drugoplanowych.

Steve Zahn pochodzi z Minnesoty. Można go było zobaczyć w Orbitowaniu bez cukru, Karmazynowym przypływie, Co z oczu, to z serca, Chłopakach mojego życia, czy SEXiPIStOLS. Zdobył Independent Spirit Award i Specjalną Nagrodę Jury na Festiwalu Filmowym w Sundance za rolę w Happy, Texas.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…