Sokół Millennium na nowym zdjęciu i okładce

W sieci zadebiutowała okładka magazynu Fortune, na której możecie zobaczyć kierownika Disneya, Boba Igera oraz statek kosmiczny Hana Solo, czyli Sokół Millennium z siódmej części sagi, zatytułowanej Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Do polskiej premiery pozostał niecały rok. W naszych kinach film zadebiutuje 25 grudnia 2015 r.

Do sagi powrócą między innymi Mark Hamill, Carrie Fisher, Harrison Ford i Peter Mayhew, a nowymi twarzami będą: Lupita Nyong’o, Gwendoline Christie, Domhnall Gleeson, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, John Boyega, Andy Serkis i Max von Sydow. Reżyserem projektu jest J.J. Abrams, który wspólnie z Lawrence'em Kasdanem napisał scenariusz.

Źrodło: Fortune


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.