Dziewczyny z piątym sezonem

HBO dało zielone światło dla piątego sezonu serialu Dziewczyny. Decyzję ogłosił kierownik stacji Michael Lombardo podcas premiery czwartego sezonu serialu w Nowym Jorku. Serial jest obecnie nominowany w dwóch kategoriach do Złotych Globów, które pojawią się tego samego wieczoru co sezon czwarty, tj. 11 stycznia.

Serial opowiada o szalonym życiu mieszkających w Nowym Jorku dwudziestokilkuletnich dziewczynach. Dwa lata po skończeniu college’u, 24-letna Hannah (Lena Dunham) traci grunt pod nogami, kiedy jej rodzice oświadczają, że nie będą jej dłużej utrzymywać. Duże zmiany czekają także jej koleżanki, które nieoczekiwanie stają przed ważnymi, życiowymi wyborami.

Źrodło: HBO


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.