Accidental Love w końcu ze zwiastunem! I plakatem 2

Film Davida O. Russella, nakręcony wiosną 2008 roku, doczekał się w końcu pierwszej zapowiedzi i plakatu. Produkcja była zamykana aż 14 razy (!) oraz występowały przez ten okres problemy z finansowaniem projektu. Film zatytułowany jest Accidental Love (wcześniejszy tytuł brzmiał Nailed).

Alice Eckle (Jessica Biel), kelnerka z małego miasteczka, w wyniku wypadku ma umieszczony w głowie gwóźdź, którego usunięcia nie chce się podjąć żaden chirurg. Owa "przypadłość" wpływa na zachowanie Alice, która ze zwiększonym libido zachowuje się ekscentrycznie i nieprzewidywalnie. To zachowanie prowadzi ją do Waszyngtonu, gdzie walczy o reformę zdrowia. Na miejscu spotyka senatora Howarda Birdwella (Jake Gyllenhaal), który stara się jej pomóc.

W obsadzie są również: James Marsden, Catherine Keener, James Brolin i Tracy Morgan. W amerykańskich kinach i na VOD film pojawi się już 10 lutego tego roku.

Źrodło: The Film Stage

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2015-01-06

Reżyser David O. Russell najwidoczniej nie jest zadowolony z filmu skoro ukrywa się pod pseudonimem… (Stephen Greene)

Movieman Redox 2015-01-06

Hmm, może. Ale z drugiej strony jakby zrobił premierę z miesiąc wcześniej to pewnie dostałby kilka nominacji do Oscara. Tak go Akademia kocha!

Proszę czekać…